הובלות במודיעין

הרבה פעמים צריכה להתבצע הובלה של ציוד אשר נרכש מהיצרן אל בית העסק. ניתן להוביל מטען קטן עד בינוני על ידי שליחים או על ידי מתקינים וניתן להתייחס להובלות קטנות כעין אלו כאל חלק ממכלול של השירות. לפעמים הובלות קטנות כאלו לא מספיקות, כמו לדוגמה – במצב של קניית ריהוט מסיבי, מחסן או קרוואן ואורגן.

כלי הרכב שעושים בהם שימוש עבור ההובלה הקטנה לא יכולים לספק את השירות אשר נדרש ובמצבים אלו צריך חברת הובלות במודיעין שהינה מקצועית במשאיות ייעודיות ואף במשאית בעלת מנוף.

בחברתנו יודעים כי אתם בוודאי מבולבלים מן ההיצע הרב של חברות הובלה, ולכן אנו שמים דגש באופן מיוחד ומציינים בפניכם מה הם האלמנטים החשובים בבחירה של חברת הובלות במודיעין:

ציון של דרך העבודה-

בעת החתימה הנדרשת על הסכם העבודה עם חברת ההובלות עליכם לתת את הדעת על ציון של דרך העבודה שעשויה להימצא בהסכם העבודה, אל תחפזו לחתום עליו.

הצעת מחיר הזולה ביותר –

הסוד הקטן של עולם המכירות הוא להעניק הצעת מחיר זולה ביותר, אך לא הדבר זהה כאשר עסקינן בהובלות, אשר דורשות הצעת מחיר בנות אלפי ₪. אל תחפזו אחר הפיתוי של הצעת המחיר הזולה ביותר שמוענקת לכם, גם אם בממוצע עסקינן בהפרש של אלפי שקלים, מכיוון שהצעת המחיר הזולה ביותר צריכה לגרום לכם להרים גבה ביחס לאותה חברת הובלות. תמיד תוכלו לשאול את נציגי חברת ההובלה שאלות מושכלות ובכך תמנעו בעיות בטווח הרחוק של ההובלה. כדאי שתשאלו את נציגי החברה שאלות שיבחנו את טיב החברה, כמו למשל – האם ניתן לקבל חשבונית בגמר ההובלה, האם הצעת המחיק כוללת ביטוח של מטען זה, האם אפשר לקבל רשימה של ממליצים, מה הוותק של החברה, מהי הפרוצדורה במצב של הסבת נזק למטען? וכיוצא בזה.

ההיבט של פדנטיות –

רוב הרושם הראשוני אותו מעוניינת חברת הובלות במודיעין להותיר בכם מונע בצורה של התחייבות כלפיכם בעבודה מתוזמנת באפקטיביות ושימת דגש כל פדנטיות, על לוח הזמנים אשר נקבע ביחד לפני תחילת ההובלה. עשיית בחירה בחברה שמבטיחה לכם הובלה בצורה חלקה ללא עיכוב תהיה הבחירה האולטימטיבית שלכם.

כך תחסכו במחיר של חברת הובלות – מקור לצרות במהלך ההובלה –

שיטה שאיננה נחמדה של רבות מחברות ההובלה, עשויה לפגוע באופן ניכר במטען שלכם, כי ידי הוזלה במחיר של ציוד האריזה, הווה אומר – ציוד אריזה שאיננו תקין ולא מתאים לאריזה, כמו לנשל – ארגז בעל בלאי ניכר, קרוע ופתוח מכל צדדיו, מיעוט של אביזרי אריזה ועשיית שימוש בעובדים בלתי מקצועיים שיכולה להסב נזק. בחנו היטב מי היא חברת ההובלות אשר סיפקה בידכם הצעת מחיר ואל תמהרו לעשות בחירה בהצעת המחיר הכי זולה, מכיוון שהפער במחירים יעלה לכם ביוקר.

יש לתת את הדעת לשינוע של מטען ייחודי לעיר מודיעין –

באותה מידה שיש וריאציות שונות של הובלה, יש בהתאמה רכבי הובלה וכן משאיות. המטרה של הרכב הכבד לתת מענה לצורך נוסף, אשר הוא ישתנה לצורה בה בנוי הרכב הכבד ולגודל שלו. זמן וטיב ההובלה נקבעים בדרך כלל על פי סוג הרכב אשר ברצונכם להזמין, אי לכך ובהתאם לזאת כדאי לכם לבצע התאמה של הרכב אל ההובלה שלכם. שינוע של ציוד כבד, מוצרים ואספקה שלהם לאזור של מודיעין, מאלץ את צוות המובילים להשתמש ברכב כבד, אשר מבצעים בו שימוש להובלה של ציוד רב במשקל – שלא ניתן לשנע אותו ברכב של הובלות קטן.

הובלות במודיעין ברכב שהינו כבד נערכות על ידי משאיות הובלה וקירור, אשר שוקלות שלושה וחצי טון ואף למעלה מכך. שינוע של רכב כבד מבוצע בצורה אחרת משינוע של רכב קל – על מנת לשנע ציוד ברכב אשר שוקל בין שלושה וחצי לשנים עשר טון, נאלץ המוביל להחזיק בידיו רישיון C אשר תתוקן מערכת התרעה בפני תאונה.

הובלות
סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797