הובלות בלוד

העידן המודרני מתאפיין בצורך של מעברים ממקום למקום, שלא כמו בשנים קודמות, אשר במהלכן חיו בני אדם באותו יישוב ובאותה דירה במהלך כל החיים שלהם, בני אדם בעידן המודרני מעתיקים את מקום המשכן שלהם מדי תקופה.

כדי שבני האדם יוכלו לבצע העתקה של מקום המגורים שלהם ממקום אחד למשנהו , נדרשת לשם כך חברת צוות לעניין הובלות כדי להעביר את המטען הביתי ממקום אחד לכדי מקום אחר והתחום של הובלות הפך להיות משמעותי ביותר בעידן המודרני.

אנו יודעים, כי השפע של חברות הובלות מתעתע בכם, ולכן ריכזנו עבורכם את הפרמטרים הכי חשובים כיצד תבחרו בחברת הובלות הכי מקצועית.

לעשות בחירה בחברת הובלות שיש באמתחתה את כל האישורים הנחוצים להובלה של אוכל ומטענים

לחברה שלנו יש באמתחתה את כל הרישיונות אשר נדרשים להובלה של אוכל ומטענים, לרבות –
• היתר בדיקת רכש מאת קצין תחבורה.
• רישיון מוביל מטעם משרד התחבורה.
• היתר של רכב עבור הובלה של מכולה.
• רישיון הובלה בקירור מטעם משרד הבריאות.
• היתר של בדיקת מעבדה עבור כיול של משאית קירור.
• רישיון של הובלת אוכל מטעם משרד הבריאות.
• רישיון להובלה של אוכל מן החי מאת וטרינר של הרשות המקומית.

הספקה של הצעות מחיר מטעם חברת צוות לעניין הובלות

חברה בעלת מוניטין ומקצועית, בטרם השלב של הספקת הצעת מחיר, תשלח את אחד מאנשי הצוות שלה שיבדוק את מרכיבי ההובלה ויוודא את משך השהות של מהלך העבודה הרצויה. לאחר שאחד מאנשי הצוות של חברת ההובלה יעריך את מהות ההובלה, תספק אותה חברה ייעודית הצעת מחיר, אשר מושתתת על האינפורמציה שאותה צבר איש הצוות. חברת הובלות, אשר לא תשלח אליכם נציג מטעמה שיבצע אומדן של המחר ותבכר להותיר את הפרטים בהעברה בטלפון, בדרך כלל תהיה חברה אשר עליכם לנוס על נפשכם מפניה. חברת הובלות בלוד מסורה תגיע עד לסף הדלת שלכם ותבצע אומדן של המחיר עבור ההובלה על פי הערכה של המטען שלכם ותספק לכם הצעת מחיר רלבנטית עבור משימת ההובלה.

הממוצע של הצעות המחיר הינו רב מכיוון שכל חברת הובלה מעניקה פרמטרים שונים עבור ההובלה. חברה מקצועית של הובלה תכלול הצעת מחיר שהיא ברורה ונהירה ובשני עותקים – אחד למענכם ואחד למענה. עליכם לבדוק כי הצעת מחיר זו תכלול בתוכה את המע"מ, תאריך ייעודי וזמן משוערך של ביצוע ההובלה ושיהיה מפורט האלמנטים של ההובלה.

בהצעת המחיר צריכים להיכלל הנתונים הבאים –
• באם עסקינן בהובלה של ציוד כבד, אשר נדרשת עבורו עשיית שימוש במנוף, יש להוסיף את זה גם להצעת המחיר.
• כמות מינימלית של אנשי צוות, אותה תתחייב חברת ההובלות לספק בעבורכם.

הצעת המחיר בעונת הקיץ יותר יקרה, מפאת הסיבה שעסקינן בעונה שהיא עמוסה ואינטנסיבית. אל תתפתו ללכת שבי אחר הצעת המחיר הכי זולה, שכן היא מייצגת חבורה של חובבנים ללא אישורים הרצויים ויכולה להסב לכם נזק רב.

לאחר שהחלטתם לבחור לאור הצעת המחיר בחברת הובלה מסוימת, ישנה חשיבות ניכרת לביצוע של חוזה בינכם לבין חברת ההובלות, כדי להימנע מכל מיני בעיות.

בחוזה עליכם לציין את כל הפרטים אשר נסגרו עם חברת ההובלות, כולל מחיר, כמות המובילים הנדרשת, תאריך ושעת היעד של ההובלה, מאיזו קומה לאיזו קומה, ומיקום ויעד ההובלה.

מה טומן בחובו ביטוח של הובלה?

לפני שאתם מבצעים הובלה, עליכם לבדוק כי לחברת הובלות בלוד יש באמתחתה ביטוח במקרה של הסבת נזק או גרימת תאונה, אשר עשויה לפגוע במטען שלכם. אין עוררין על כך שלרוב חברות ההובלה יש ביטוח. תבקשו לקרוא את הביטוח, גם אם נציגי החברה נראים בעינכם מהימנים. תבררו מה הוא הגובה של ההשתתפות במצב בו חברת ההובלות תסב לכם נזק ומהו הכיסוי הביטוחי של אותה חברה.

התקינות של הציוד –

מקצועיות היא שם דבר – המקצועיות של חברת הובלות בלוד תבוא לכדי ביטוי אם הציוד שלה תקים ואם הוא יותאם עבור ההובלה שלכם, בפרט שעסקינן בשינוע של ציוד לעיר לוד.

צוות מקצועי אשר מבצע את עבודת ההובלה יבצע אותה בצורה הכי טובה במועד הכי קצר וזה יהיה בראש סדר מעייניו.

הובלה עם מנוף
סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797