עוברים דירה? רשימת טיפים ליום ההובלה

השעון מתקתק לקראת בואו של יום המעבר המיוחל ואתם שרויים בתערובת רגשות של התרגשות, שמחה, לחץ, חרדה ומתח? המדריך הבא יסייע לכם לצלוח את יום ההובלה בשלום. תודו לנו אחר כך ובהצלחה!

מדריך הטיפים שימנף אתכם

  • דאגו להיות נחמדים למובילים – אמנם נשמע כאילו זה מובן מאליו, אך חשוב להדגיש את זה שוב משום שאתם עשויים להיות לחוצים ביום המעבר ולא להתפנות לכך. זכרו כי עובדים מרוצים ימקסמו את הסיכויים לכך שהעבודה שהם יעשו תרצה גם אתכם. דאגו להכין שתייה חמה/קרה וצידה מראש.
  • ומה לגבי הטיפ? מקובל לצ'פר את המובילים בטיפ בסופה של ההובלה, בהתאם לנפח העבודה. הובלה מהירה יותר של דירה קטנה יותר תזוכה בתשר נמוך יותר (עד 50 שקלים) ואילו הובלות גדולות יותר יזכו עד ל-100 שקלים ולעיתים אפילו יותר.
  • חלוקת תפקידים – אם זה יום המזל שלכם וזכיתם בכך שחבריכם וקרובי משפחתכם יהיו פנויים לעזור לכם, חשוב ליצור חלוקה מאוד ברורה. חלק מהאנשים יהיו אחראים על הובלת החפצים מהדירה הישנה, חלק יהיו אחראים על קבלת החפצים לפריקה בדירה החדשה ואחרים יוכלו לסייע בהובלה בעצמם.
  • חפצים שימושיים וחפצים יקרי ערך – דאגו שהחפצים השימושיים שלכם (מפתחות, מכשיר נייד, ארנק וכו') יהיו עליכם בתיק מסודר על מנת שלא תצטרכו לחפשם בפאניקה. חפצים יקרי ערך (כמו תכשיטים) עדיף שלא להוביל יחד עם חברת ההובלה, אלא להוביל בעצמכם או לבקש מחברים וקרובי משפחה שיובילו עבורכם.
  • הקפידו לוודא כי הקרטונים מסודרים – כדי לחסוך כאב ראש לכם ולמובילים, וודאו כי הקרטונים מסומנים בהתאם לתכולתם. כך, תוכלו לסייע לפריקה מהירה ומסודרת יותר.
  • ודאו את שלמותם של מוצרים וחפצים שבירים ויקרי ערך – חשוב לוודא במעמד הפריקה יחד עם המובילים כי החפצים השבירים והיקרים יותר הגיעו בשלום. במידה והם נפגמו, חשוב שהם ידעו זאת במעמד המקום על מנת שתוכלו להוכיח כי זה התרחש במהלך יום המעבר. כך, במידה וחברת ההובלות ביטחה את תכולת הדירה שלכם בפוליסת ביטוח, תוכלו לקבל החזרים ופיצויים.
  • הקפידו לפרוק חפצים דחופים – רצוי מאוד שחדר השינה והמטבח יהיו מוכנים בסופו של יום ההובלה. סמכו עלינו שתהיו מורעבים ועייפים בסופו של היום ותרצו לזנק כמה שיותר מהר לדירה.

טיפים אלה יעזרו לכם להתכונן ליום הגדול ולבצע את המעבר בשלום.

הובלות צוות לעניין
סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797