הובלות דירה בפתח תקווה

שירות של הובלות דירה בפתח תקווה עבור המטרה של העתקת מקום מגורים מוענקת באמצעות חברות הובלה ולפעמים אתם עשויים להיקלע לכדי מבוכה וחוסר אונים, כאשר נמצא בידכם הקושי איך לבצע בחירה בחברת ההובלה הכי מקצועית, איזה פרמטרים עליכם לוודא ומהו המחיר ההגיוני עבור ההובלה אשר נדרשת לכם.

בתחום של הובלות, אין הובלה אחת זהה לקודמתה, מכיוון שכמות הפרמטרים רבה ביותר, לרבות – האם הנכם צריכים שירות של פריקה או אריזה, מה הגודל של הדירה שלכם, מה המרחק בין שני המקומות, מה סך המטען שיובל, מה נוחות ההגעה למקום, מה האופי של המטען וכיוצא בזה.

עליכם לכתוב רשימה מסודרת של כל הפרמטרים שמשקפים את ההובלה ורק לאחר מכן תפנו לכדי סקר שוק בין חברות ההובלה.

בחברה שלנו בטוחים כי יצאתם מבולבלים מריבוי של חברות הובלות דירה בפתח תקווה, ולכן ריכזנו בעבורכם נתונים חשובים אודות מציאת החברה האידיאלית להובלות.

סוגי הרכבים עבור שינוע מצפון הארץ אל פתח תקווה?

בחברה שלנו יש צי של משאיות וכן רכבים כבדים, אשר מותאמים עבור כל הצרכים שלכם, שמבטיחה שינוע של מטען מצפון הארץ אל פתח תקווה באופן הכי בטוח.

סוגי הרכבים הינם כלהלן –

  • פול טריילר – משאית הובלה עבור תא מטען רב, אשר עשוי המטען להינתק ממנה. הפול טריילר מתאימה עבור הצרכים של הובלת מטען כבד. נדרש רישיון בדרגה של C + E אשר מתאים לרכב משא כבד עם נגרר בלי הצורך להגביל את המשקל.
  • רכב מסחרי – הינו בעל תא מטען גדול במיוחד ונחשב למשאית קלה והוא מתאים להובלה של ציוד קל. הרישיון אשר נדרש ממנו הוא בדרגה C1 עבור רכב מסחרי במשקל של עד שניים עשר טום.
  • סמי טריילר – ידועה לכל ואפקטיבית ביותר. סמי טריילר הינה משאית גוררת, הווה אומר – משאית שאליה מחובר נגרר. משקלו עולה על חמישה עשר טון. הוא מתאים להובלה של מטען בעל משקל גדול. הרישיון אשר נדרש – רישיון בדרגה C+E אשר מתאים לרכב עם מטען גדול בעל נגרר בלי הגבלה של משקל.

הובלת מטען בקירור על ידי חברת הובלות דירה בפתח תקווה –

פתח תקווה נחשבת לעיר מרכזעת ביותר ובה נמצאים שני בתי חולים ומרכזים עסקיים רבים. מיקומה כאמור במרכז הארץ רחוק לאין ערוך מאזור הצפון והדרך לשם ארוכה ומייגעת. במציאות של ימינו אנו נמצאת העיר פתח תקווה בעיצומה של תנופת פיתוח רבה, אשר כוללת בין היתר את הפיתוח של רצועת החוף, הקמה של חברות, עסקים וכן ארגונים ועשיית סינרגיה של העיר פתח תקווה אל אזור צפון הארץ על ידי שיפור בתשתית של הכבישים המרכזיים בה.

בעיר פתח תקווה מקפידים לבנות מרכזים תעשייתיים ומרכזי מידע ומחקר. על הכביש שמחבר בין העיר פתח תקווה לאזור הצפון מגיעות מכולות, אשר כוללות בתוכן ציוד של יצוא דרך נמל וסחורה בקירור אשר מיועדת לאספקה עבור תושבי העיר ועבור הסביבה שלה.

המטען אשר מצוי בקירור ומיועד לעיר פתח תקווה טומן בחובו מוצרים עבור יבוא, מוצרים של אוכל אשר הם מיועדים אל תושבי העיר פתח תקווה וכן מוצרים של פרמצבטיקה וכן תרופות אשר מיועדים עבור מפעלים ועבור מכוני מחקר, אשר ממוקמים באזור התעשייה והן המחקר של העיר פתח תקווה.

למרות העובדה כי מדובר ביישוב אשר ממוקם במרכז הארץ ומגדל תוצרת חקלאית שהיא מקומית, מתעורר הצורך בהבאה של מטען מאזור הצפון אל אזור העיר פתח תקווה ואף הסביבה שלה.

הובלות צוות לעניין
סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797