הקודם
הבא

להצעת מחיר חינם

חייגו עכשיו: 050-9693797

אוהבים את האתר?

לקוחות ממליצים

צוות לעניין ביצעה את המלאכה באופן יוצא מן הכלל, תוך שעובדיה מדייקים בלוחות הזמנים שנקבעו, מטפלים בתשומת לב רבה בציוד היקר והרגיש, ומסייעים בכל הנדרש במהלך העבודה – באדיבות רבה. ט.כהן
אנו מודים לכם על ההובלות שביצעתם עבורנו מבנין עזריאלי בתל אביב למשרדינו בראש העין. ג.ד
ברצוננו להביע הערכתנו על שירותכם האמין והמקצועי בהובלת משרדינו למשכנו החדש. שמרית צ.

שירותי אחסנה

שירותי אחסנה שמונעים מכם כאבי ראש

חברת הובלות תמיד מצטיירת בעינינו כחברה המעסיקה מובילים חסונים אשר מעמיסים על גבי המשאיות את שלל רהיטי הבית ויוצאים לדרך.

לפחות, זה מה שאנחנו רואים בסרטים ישנים. זה אמנם נכון, אבל אלה רק חלק מבין שירותי ההובלות.

היום חברת הובלות מקצועית ומנוסה כמו צוות לעניין הובלות מציעה שירותים מגוונים הרבה יותר כמו שירותי אחסנה.

מי צריך אחסון?

שירותי אחסנה כוללים למעשה מחסנים מאובטחים שנועדו להעניק פתרון זמני לחפצים שלכם. כי כשאין לכם מקום אחר, חברת ההובלות תמצא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר. למי מתאימים שירותים אלה? בואו נראה:

  • לאנשים פרטיים שחוזה השכירות שלהם נגמר – כן, גם זה קורה. החוזה שלכם נגמר מחר, הדיירים החדשים מחכים בפתח ואין לכם פתרון לחפצים שלכם. אתם אמנם יכולים לעבור לגור אצל ההורים, אך המקרר לא יכול לעבור אליהם כי הדירה קטנה מדיי. מסיבה זו, אתם יכולים לסמוך על שירותי אחסון איכותיים.
  • למשרדים – לא פשוט להעביר משרד. יש צורך לארוז את כל המכשירים החשמליים, לעטוף את המחשבים הניידים וכמובן לפרק (ולהרכיב לאחר מכן מחדש) את הרהיטים. אבל עד שיסיימו לבנות את הקומה השנייה במשרד, אתם בבעיה, כי אין לכם מקום לחפצים הרבים שהצטברו עוד מהמשרד הישן. אך אל דאגה, בזכות המחסנים האיכותיים של צוות לעניין הובלות, תוכל לאחסן את הפריטים השונים לאורך זמן.
  • לפריטים שלא הצלחתם למכור, עדיין – במהלך ההכנות האינטנסיביות שלכם למעבר הגדול ניסיתם כמה וכמה פעמים למכור את מכונת הכביסה שלכם, אבל כרגע ללא הצלה יתרה. מצד אחד, המכונה אינה יכולה להיכנס לדירה החדשה שלכם, ומצד שני אתם עדיין לא מוכנים לוותר על הכסף ומעמידים אותה למכירה שוב. במקרה זה, תוכלו לאחסן אותה במחסן איכותי.

יש מי שמקשיב לכם בתקופת ההובלות

תקופת המעבר עלולה להיות תקופה לחוצה ורוויית מתחים. דווקא בתקופה זו יש חברת הובלות שתמיד עומדת לצדכם ומספקת לכם כל שירות שרק תצטרכו. לצוות לעניין הובלות ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בתחום. אז אם אתם מחפשים מובילים מקצועיים, כדאי לפנות לחברה כבר עכשיו ולקבוע תאריך להובלה.

 

סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797