הקודם
הבא

להצעת מחיר חינם

חייגו עכשיו: 050-9693797

אוהבים את האתר?

לקוחות ממליצים

צוות לעניין ביצעה את המלאכה באופן יוצא מן הכלל, תוך שעובדיה מדייקים בלוחות הזמנים שנקבעו, מטפלים בתשומת לב רבה בציוד היקר והרגיש, ומסייעים בכל הנדרש במהלך העבודה – באדיבות רבה. ט.כהן
אנו מודים לכם על ההובלות שביצעתם עבורנו מבנין עזריאלי בתל אביב למשרדינו בראש העין. ג.ד
ברצוננו להביע הערכתנו על שירותכם האמין והמקצועי בהובלת משרדינו למשכנו החדש. שמרית צ.

שירותי אריזה

שירותי אריזה לכל מי שרוצה לחסוך זמן יקר

אם יש שירותים אשר מסייעים לכם לחסוך זמן, הלוא הם שירותי אריזה של חברת צוות לעניין הובלות. החברה צברה לעצמה שם בתחום ההובלות, וכיום היא מציעה מגוון רחב של שירותים – הובלות רגילות, שירותי אחסון תכולת דירה וכמובן גם שירותי האריזה האיכותיים. כי כאשר אורזים מקצועיים עומדים לרשותכם, אפשר להניח את כל החפצים במהירות בארגזים ולצאת לדרך אל הבית החדש.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי האריזה?

שירותי האריזה יכולים להיות לכם לעזר במזמן מעבר הדירה מסיבות רבות ומגוונות. אלה כמה מהסיבות שאפשר להשכיר:

  • משתמשים בחומרים איכותיים – בחברה המקצועית משתמשים בחומרים איכותיים כדי לארוז את החפצים היקרים ללבכם. מסיבה זו, אינכם צריכים לבזבז את הכסף על חומרים זולים כמו דבק, מספריים או קרטוני אריזה. החומרים האיכותיים של צוות האורזים ישמרו על החפצים ויעזרו להם להגיע ליעד.
  • נמנעים מפגיעה בחפצים – אורזים מיומנים מכירים היטב את המלאכה. הם מפרקים בעדינות את הכיסאות והשולחנות ולאחר מכן גם מרכיבים אותם. אתם, לעומת זאת, לא תמיד יודעים לארוז, ואם מעולם לא עבדתם בחנות מתנות, סביר להניח שאינכם יודעים גם לארוז את החפצים הפשוטים ביותר כמו שצריך.
  • אורזים לעת צרה – יש אנשים שפשוט אינם יכולים לארוז לבד: משפחות מרובות ילדים, אנשים עסוקים הגרים בגפם, קשישים או בעלי מוגבלויות הם רק חלק מהאנשים האלה. הצוות המיומן יודע להיות רגיש בעת הצורך ולסייע לכל מי שזקוק לכך.

איך לבחור חברה מקצועית?

אם החלטתם להזמין שירותי אריזה או כל שירות אחר השייך לתחום ההובלות (אחסון, הובלות קטנות ועוד), עליכם לפנות למקצוענים בתחום. שאלו את החברים הקרובים אליכם או בקשו המלצות מהחברים הווירטואליים שלכם ברשתות החברתיות. אם יש חברה טובה, שמה ילך לפניה.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית באמת, פנו אל צוות לעניין הובלות. כאן תקבלו יחס אישי ואוהד הנבנה מתוך ניסיון של מעל 20 שנה. החברה מונה צי שלם של 15 משאיות הובלה וכ-30 עובדים. אז למה אתם מחכים? הזדמנות כזו חבל להפסיד. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונציג מטעם החברה ישמח לסייע לכם ולענות על דרישותיכם.

סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797