הקודם
הבא

להצעת מחיר חינם

חייגו עכשיו: 050-9693797

אוהבים את האתר?

לקוחות ממליצים

צוות לעניין ביצעה את המלאכה באופן יוצא מן הכלל, תוך שעובדיה מדייקים בלוחות הזמנים שנקבעו, מטפלים בתשומת לב רבה בציוד היקר והרגיש, ומסייעים בכל הנדרש במהלך העבודה – באדיבות רבה. ט.כהן
אנו מודים לכם על ההובלות שביצעתם עבורנו מבנין עזריאלי בתל אביב למשרדינו בראש העין. ג.ד
ברצוננו להביע הערכתנו על שירותכם האמין והמקצועי בהובלת משרדינו למשכנו החדש. שמרית צ.

חברת הובלות לעניין

מעבר דירה הוא אחד האירועים המטרידים ביותר שיש. יש צורך לארוז את כל החפצים בדירה הישנה וכל זאת בידיעה שנצטרך לפרוק אותם בדירה החדשה. לכך מתלווים כל מיני נושאים בירוקרטיים שקשורים לספקי התקשורת השונים, חברת החשמל, המים ועוד. כמו כן, ישנם רהיטים גדולים ומסורבלים אשר הובלתם כרוכה היתר תשומת לב. עולם חברות ההובלה מכיל חברות רבות. חלקן גדולות וידועות ויש גם בעלי טנדר שמחליטים לקרוא לעצמם חברת הובלות.

גם הובלות קטנות

זה ממש לא משנה על איזו תכולה מדובר. צוות לעניין הובלות יעשה את העבודה. החברה  גם תדאג לארוז את החפצים בעבורכם, והכל בצורה מסודרת וללא גרימת נזק לציוד. אם אתם בכל זאת מסתדרים לבד אז החברה תדאג לכם לקרטונים לאריזת הציוד.

על מנת לחסוך בזמן ולשמור על הציוד מפגיעה, ישנה אפשרות להשתמש במנוף מיוחד שישנע את הציוד דרך המרפסת או החלון. המנוף הינו בטיחותי ועומד בתקנים המחמירים ביותר ומפעיליו הינם מיומנים ומנוסים.

פסנתר כנף לא יודע לעוף

גם רהיטים מיוחדים וגדולים במיוחד ניתן לשנע. בסיוע ציוד מקצועי שמתאים לכך. כל רהיט נעטף בחומרים מיוחדים שמונעים פגיעה או מכה במהלך ההובלה. בטרם ההובלה עצמה יגע נציג של החברה לראות את הדירה הישנה ולהבין באיזה כמות של ציוד מדובר והאם ישנם דברים יוצאי דופן.

אם אתם עומדים לפני מעבר דירה או משרד גדול מומלץ לכם לבדוק עוד היום את החברות השונות ולהשוות מחירים ורמת שירות. כדאי להיוועץ עם  חברים ולחפש כמה שיותר המלצות לאורך זמן.  בפגישה עם נציג החברה כדאי להעלות את כל מה שסוכם על הכתב ולחתום. והמלצה נוספת היא לא לשלם את כל הסכום לפני שההובלה מסיימת והכל לשביעות רצונכם.

סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797