הקודם
הבא

להצעת מחיר חינם

חייגו עכשיו: 050-9693797

אוהבים את האתר?

לקוחות ממליצים

צוות לעניין ביצעה את המלאכה באופן יוצא מן הכלל, תוך שעובדיה מדייקים בלוחות הזמנים שנקבעו, מטפלים בתשומת לב רבה בציוד היקר והרגיש, ומסייעים בכל הנדרש במהלך העבודה – באדיבות רבה. ט.כהן
אנו מודים לכם על ההובלות שביצעתם עבורנו מבנין עזריאלי בתל אביב למשרדינו בראש העין. ג.ד
ברצוננו להביע הערכתנו על שירותכם האמין והמקצועי בהובלת משרדינו למשכנו החדש. שמרית צ.

הובלות קטנות

הובלות קטנות תוצאות גדולות

אינכם מוכרחים להזמין משאית הובלות שלמה רק כדי להעביר את ארון הבמבוק היקר ללבכם או את ספת הבד שמעטרת את סלון ביתכם. לשם כך, חברת צוות לעניין הובלות מציעה לכם שירותי הובלות קטנות במחירים משתלמים. אז זה הזמן לארוז את המקרר היקר (או לתת לצוות מקצועי לעשות זאת), להעמיס אותו על הרכב הקטן ולצאת לדרך.

מישהו שלח לי הובלות קטנות

אנשים רבים אוהבים להשתמש בשירותי הובלות קטנות, מכיוון שהם חוסכים להם זמן, התעסקויות עם חומרי אריזה וגם כסף. אלה כמה מבין האנשים שלהם מתאימים שירותים אלה:

  • סטודנטים – ללא ספק, הסטודנטים הם האנשים הראשונים העומדים בתור להזמנת הובלות קטנות. כי כאשר מתחיל סמסטר חדש, מתחילים גם החיפושים אחר הדירה החדשה. ולסטודנטים, כידוע, אין הרבה כסף ואין הרבה חפצים. הם גוררים מדירה לדירה את המיטה ששאלו מחבר ואת המקרר שקיבלו בירושה מהסב. שירותי ההובלות הקטנות הם השירותים המושלמים עבורם.
  • אנשים הגרים בגפם – מדובר בדרך כלל באנשים אשר שוכרים דירות סטודיו מאובזרות. כאשר מסתיים החוזה, הם מחפשים דירה אחרת מאובזרת לא פחות, אך מדי פעם בפעם לוקחים עמם פריט אחד או שניים. לשם כך, ההובלות הקטנות הם הפתרון המושלם עבורם.
  • זוגות בראשית דרכם – מדובר בדרך כלל בזוגות שנישאו עד לא מזמן והם נכנסים לדירה שבה יש כבר הכול – השידה שקיבלו מסבתא עליזה, ארון הבגדים שהוא מתנה מההורים או שולחן – מתנה לחתונה מחברים טובים. ועדיין, הזוג אינו מוכן לעבור לדירה ללא המקרר הישן והטוב, ולשם כך יש צורך במוביל מקצועי.
  • גם למשרדים – לפעמים חברה מקצועית צריכה לעבור למשרד אחר, משרד שכור אחר שיש בו את כל הציוד שצריך. משום כך, זוהי סיבה טובה להשתמש בישרותי הובלות שיכולים להוביל רק את המזגן או המחשב הנייח הגדול.

ההובלות שעושות את ההבדל

חברת צוות לעניין הובלות מציעה שירותי הובלות קטנות לכל מי שזקוק לכך במחירים הוגנים ותמורת שירות מקצועי ומיומן של חברה אשר פועלת בתחומה במשך מעל ל-20 שנה. כמו כן, בחברה עובדים כ-30 מובילים מיומנים אשר זמינים לסייע לכם בכל אשר תבקשו. אתם מוזמנים לפנות לחברה ולקבל פרטים נוספים על השירותים.

סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797