הקודם
הבא

להצעת מחיר חינם

חייגו עכשיו: 050-9693797

אוהבים את האתר?

לקוחות ממליצים

צוות לעניין ביצעה את המלאכה באופן יוצא מן הכלל, תוך שעובדיה מדייקים בלוחות הזמנים שנקבעו, מטפלים בתשומת לב רבה בציוד היקר והרגיש, ומסייעים בכל הנדרש במהלך העבודה – באדיבות רבה. ט.כהן
אנו מודים לכם על ההובלות שביצעתם עבורנו מבנין עזריאלי בתל אביב למשרדינו בראש העין. ג.ד
ברצוננו להביע הערכתנו על שירותכם האמין והמקצועי בהובלת משרדינו למשכנו החדש. שמרית צ.

הובלות משרדים בכל הארץ

הובלות משרדים בקלות וביעילות

הגיע הרגע להגשים חלום ולעבור למשרד גדול יותר. עבור הרגע הזה עבדתם במשך שנים, חסכתם אגורה לאגורה, שקל לשקל כדי להרחיב סוף סוף את העסק ולהעביר את העובדים (והציוד החדיש) למשרד גדול הכולל נוף אל הים ושפע של חנויות באזור. אבל כדי לעשות זאת, עליכם לפנות לשירותיה של חברת הובלות מקצועית.

הובלות משרדים גם במרכז ובתל אביב

החברה צוות לעניין הובלות מציעה לכם שירותי הובלות משרדים מקצועיים שיעזרו לכם לחסוך כסף וזמן עבודה יקר. עם צוות מקצועי שכזה לא תרגישו בכלל שעברתם למשרד אחר. אלה כמה שירותים מקצועיים שכדאי להכיר:

  • שירותי אריזה – אם יש לכם משרד מפואר ומשגשג, סביר להניח שיש בו ציוד אלקטרוני רגיש כמו מחשבים, מקררים, טוסטר או מזגנים אתם זקוקים לשירות אריזה מקצועי. המובילים יכולים לארוז את החפצים העדינים והפגיעים בקלות ובמומחיות.
  • שירותי פירוק והרכבה – שהם כלולים למעשה בתוך שירותי האריזה. מדובר בשירותים המתאימים להעברת כיסאות מנהלים, כיסאות מזכירה, שולחנות, לוחות וכדומה. שירות זה יחסוך לכם את ההתעסקות עם מברגים ומסמרים.
  • שירותי אחסון – אם במשרד החדש שלכם עדיין מתבצעים שיפוצים, אין סיבה לדאגה. צוות לעניין הובלות מציעה לכם שירותי אחסון איכותיים, כך שתוכלו למקם את החפצים במחסנים המאובטחים לטווח ארוך ולהגיד בינתיים לעובדים לעבוד מהבית.
  • שירותי מנוף – לעתים יש לכם במשרד חפצים כבדים (כמו מקרר גדול) שיש להעביר בזהירות. המנוף של חברת הובלות מקצועית בא לסייע לכם להעביר את החפץ הכבד אל המקום הקבוע החדש שלכם.

אל תנסו זאת בבית

אתם יכולים כמובן לנסות "לחסוך" ולהעביר את המשרד בכוחות עצמכם, אך מומלץ שלא לעשות זאת. המעבר העצמאי "ישרוף" לכם זמן עבודה יקר ועלול להשבית את העובדים שלכם לטווח ארוך. כי גם אם חלקם יכולים לעבוד מהבית, הם לא יעשו זאת באותה היעילות כמו במשרד. אז כדי לחסוך לעצמכם את הזמן היקר, קראו לחברה מקצועית ומנוסה אשר תסייע לכם לבצע את המעבר המיוחל.

צוות לעניין הובלות היא חברת הובלות משרדים ותיקה הפועלת מעל ל-20 שנה. 30 העובדים המקצועיים שלה מספקים שירותים מקצועיים ודואגים להעניק יחס אישי ללקוחות.

 

סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797