הקודם
הבא

להצעת מחיר חינם

חייגו עכשיו: 050-9693797

אוהבים את האתר?

אז מה חדש?

צוות לעניין ביצעה את המלאכה באופן יוצא מן הכלל, תוך שעובדיה מדייקים בלוחות הזמנים שנקבעו, מטפלים בתשומת לב רבה בציוד היקר והרגיש, ומסייעים בכל הנדרש במהלך העבודה – באדיבות רבה. ט.כהן
אנו מודים לכם על ההובלות שביצעתם עבורנו מבנין עזריאלי בתל אביב למשרדינו בראש העין. ג.ד
ברצוננו להביע הערכתנו על שירותכם האמין והמקצועי בהובלת משרדינו למשכנו החדש. שמרית צ.

הובלות עם מנוף

הובלות מנוף לחפצים כבדים במיוחד

אם תבקשו מילדים בגן לצייר ציור המתאר מעבר דירה, סביר להניח שבמרבית הציורים תיתקלו במשאית גדולה או מובילים המעבירים מיטה או שולחן. 

אבל שירותי ההובלות כוללים הרבה מעבר לכך. מעטים הם הילדים אשר יכללו מנופים בציוריהם, כי לדעתם הם שייכים יותר לבנאים ולמהנדסים. 

ועדיין, חברת הובלות מקצועית משתמשת בשירותי מנוף כדי להוביל חפצים גדולים וכבדים במיוחד.

דברים שכדאי לדעת על הובלה עם מנוף

יש לכם סלון שלם להעביר? לא מצליחים למכור את הפסנתר שקיבלתם מדודה עליזה כמתנה ליום האירוסין? זה הזמן להתעניין קצת בשירותי הובלות מנוף:

  • הפעלת מנוף מבוצעת על ידי אנשים מקצועיים ומיומנים בלבד. רק מובילים שעברו הכשרה מיוחדת ויש ברשותם רישיון להוביל, יכולים לבצע את ההובלות שלכם. כך שאם אתם מזמינים שירותי הובלות כדאי להביא את העניין הזה בחשבון.
  • מחירים הוגנים – אמנם שירותי מנוף הם שירותים מיוחדים המצריכים תוספת תשלום, אך אין זה אומר שאתם צריכים לשלם מחיר גבוה במיוחד. מסיבה זו חשוב לבצע סקר שוק ולבחון את המחירים הממוצעים. מצד שני, מוטב לשלם מחיר יקר מעט יותר עבור הובלות המנוף ולקבל בתמורה שירותים איכותיים. כמו כן, מחיר הובלות מנוף תלוי גם בחפץ אשר אותו מבקשים להוביל.
  • חברה מוכרת – אם אתם מחפשים חברת הובלות המציעה שירותי מנוף, חשוב לבחור בחברה טובה ומוכרת. אל תבחלו באמצעים העומדים לרשותכם. שאלו חברים, בקרו בפורומים העוסקים בתחום, אספו המלצות והתרשמו מהשירותים שאתם רואים באתר האינטרנט. כמו כן, כדאי לברר לגבי הניסיון של החברה. ככל שהיא תהיה מנוסה יותר, כך סביר להניח שהשירותים שלה יהיו איכותיים יותר.

החברה שמגיעה למקומות הגבוהים

אם אתם מחפשים חברת הובלות מנוסה המציעה שירותי הובלות מנוף, צוות לעניין הובלות היא החברה המתאימה עבורכם. 

לחברה 30 עובדים מיומנים ומסורים אשר יודעים להעניק את השירות המתאים לכם, בין אם מדובר בשירותי אריזה מקצועיים או בשירותי אחסון דירה. 

החברה פועלת מעל ל-2 עשורים ויכולה להתמודד עם כל בעיה וסוגיה שצצה במקום. אז אם אתם רוצים שהחפצים שלכם יהיו בידיים טובות, צלצלו עוד היום ותקבלו מענה מהיר ואיכותי.

סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797