הקודם
הבא

להצעת מחיר חינם

חייגו עכשיו: 050-9693797

אוהבים את האתר?

לקוחות ממליצים

צוות לעניין ביצעה את המלאכה באופן יוצא מן הכלל, תוך שעובדיה מדייקים בלוחות הזמנים שנקבעו, מטפלים בתשומת לב רבה בציוד היקר והרגיש, ומסייעים בכל הנדרש במהלך העבודה – באדיבות רבה. ט.כהן
אנו מודים לכם על ההובלות שביצעתם עבורנו מבנין עזריאלי בתל אביב למשרדינו בראש העין. ג.ד
ברצוננו להביע הערכתנו על שירותכם האמין והמקצועי בהובלת משרדינו למשכנו החדש. שמרית צ.

אריזת דירה

אריזת דירה לכל מי שמעוניין לעבור בראש שקט

הנה שוב מגיע הרגע שבו החוזה שלכם מגיע לסיומו ואתם ניגשים לארוז את חפציכם ולעבור ליעד הבא. אבל לפני שאתם עושים זאת, מחכה לכם תקופה ארוכה שבה אתם אוספים ארגזים מהסופר או מפח הזבל, מפרקים רהיטים ומאבדים ברגים בדרך ומסתבכים בכל פעם מחדש עם הסלוטייפ והמספריים. אבל מה אם היו אומרים לכם שהייתם יכולים לחסוך לעצמכם את כל הטרחה הזו? מה אם היו אומרים לכם שאפשר ואף רצוי להיעזר בשירותי אריזת דירה.

אריזת דירה – למי זה מתאים?

שירותי אריזה מתאימים למגוון רחב של אנשים. אז גם אם אתם אוהבים לארוז בכוחות עצמכם, כדאי לכם להתעניין בשירותי אריזת דירה המבוצעים על ידי מקצוענים ובכך לחסוך לעצמכם זמן יקר. אז למי זה מתאים? ובכן, למעשה, לכל אחד. אבל בואו נראה כמה דוגמאות:

  • לאנשים עסוקים – אתם יכולים להיות אנשי עסקים, אנשי הייטק או בעלי מסעדה יוקרתית במרכז הארץ. אם יש דבר שחסר לכם בחיים הוא זמן, והרבה זמן. אתם מנסים "לגרד" כל 5 דקות פנויות כדי לבלות עם המשפחה שלכם וממש אין לכם זמן להתחיל לאסוף קרטונים. אז מדוע שלא תשתמשו בשירותי אריזה מקצועיים במקום לקחת חופש מהעבודה לטובת אריזות אין סופיות? וגם אם אתם לוקחים חופש, כדאי שתנצלו אותו כדי להיות מעט עם המשפחה או החברים.
  • לאנשים מבוגרים – אנשים אלה זקוקים פעמים רבות ליקיריהם הצעירים יותר כדי לארוז את מטלטליהם לקראת המעבר. אך בני המשפחה שלהם עסוקים פעמים רבות בעניינם, ויש להם רק מעט זמן כדי להתפנות ולעזור להם. במקרה זה צוות ההובלות לא יאכזב ויספק את שירותי האריזה.
  • לבעלי מוגבלויות – ישנם אנשים אשר מרותקים לכיסא גלגלים, ומטבע הדברים אינם יכולים לארוז לבד. העובדים האיכותיים מגיעים במיוחד כדי לסייע וגם לארח חברה ללקוח.

אורזים בדרך אל המקום החדש

צוות לעניין הובלות היא חברה מיומנת ומנוסה אשר מציעה לכם שירותים איכותיים – בין אם מדובר בשירותי אריזת דירה ובין אם מדובר באחסון דירה. בחברה הניסיון מדבר בעד עצמו, מכיוון שחברת ההובלות עוסקת בתחום מעל ל-20 שנה ברציפות. פנו עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר ותתרשמו מאיכות השירות.

סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797