איך להיזהר מחאפרים? המדריך לבחירת חברת הובלות

ביליתם שעות כימים בחיפוש דירת החלומות הבאה שלכם לאחר שהחוזה של הנוכחית עמד לפקוע ולהסתיים. בסופו של דבר, לאחר יותר מדי דירות סטודיו שלא ראויות לשם, בעלי דירות שלא ראויים להשכיר, הצלחתם להתפשר על דירה והכרזתם שזהו, היא האחת! (לפחות לשנה הקרובה). ובדיוק כשחשבתם שכל הלחץ מאחוריכם, נזכרתם שעליכם לבחור חברת הובלות. אז רגע לפני שאתם נכנסים להתקף חרדה קליל, נשמו עמוקות וקראו את המדריך הבא שיסייע לכם לבחור בחברת הובלות מוצלחת.

המדריך שיוביל אתכם להצלחה!

  • הצעד הראשון, גבירותיי ורבותיי, הוא תזמון נכון. העדיפות היא לקבוע כמה שיותר זמן מראש את ההובלה. בייחוד אם אתם עוברים דירה בעונה הלוהטת ביותר בתחום ההובלות, עונת הקיץ. כך תוכלו להימנע מלהתפשר על חברה פחות מקצועית שגובה מחיר יותר גבוה או ממועד שכלל וכלל לא מתאים לכם.
    • שימו לב, חברת הובלות בדרך נוהגת להוביל 2 דירות ביום. ככל שתקדימו להזמין חברת הובלות, תמקסמו את הסיכויים שלכם להיות הראשונים ביום העבודה כשהמובילים רעננים ונמרצים לאחר הקפה הראשון של הבוקר.
  • פוליסת ביטוח – חברת הובלות עשויה לדרוש מחיר מעט גבוה יותר עבור פוליסת הביטוח, אך זה לחלוטין משתלם משום שהיא מובילה את כל תכולת הבית שלכם הלכה למעשה במשאית, ואנחנו בטוחים שתרצו שזה יגיע שלם או במידה שלא, שיהיה לכם לאן לפנות כדי להיות מפוצים בהתאם.
  • הצעת מחיר חתומה מראש – צעד חכם שימזער את הסיכונים שתפלו בפח על חברת הובלות שמציעה לכם מחיר X אבל בסופו של דבר לוקחת מכם מחיר X פי כמה וכמה גבוה יותר. הקפידו להיפגש עם נציגי חברת ההובלות מראש ולחתום על חוזה מוסדר ומוקפד שבו המחיר נשאר קבוע. במקרה הצורך, תוכלו לבקש מהנציג להגיע לביתכם על מנת להעריך את תכולת הדירה.
  • שירותי הובלה – במידה שאתם זקוקים להובלות של חפצים, רהיטים או מוצרים כבדים, חשוב לעדכן את שירותי ההובלה מראש על מנת שייערכו בהתאם.
  • ובסופו של דבר, אי אפשר ללא המלצות – סביר להניח שלפחות אדם אחד במעגל הקרוב אליכם נאלץ להתמודד עם מעבר דירה גם כן. ואין חכם כבעל ניסיון, כך שהרימו טלפון וחפשו אחר המלצות מקרובים ובני משפחה כדי לאתר חברת הובלות מומלצת, מנוסה וכזו שתותיר אתכם עם טעם טוב לקראת תחילתו של פרק ב' במעבר הדירה. בהצלחה!

לסיכום, אם תהיו שיטתיים ותעקבו אחר שלבים אלה או שלבים אחרים שתציבו לעצמכם, תוכלו לעבור דירה בקלות וביעילות.

הובלות צוות לעניין
סגירת תפריט
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר

אנו פתוחים בשבילכם!

כל הצוותים שלנו עובדים לפי כל כללי הזהירות.
הובלה ואריזה עם מסיכות וכפפות.
דואגים לכם בעידן הקורונה!

חייגו: 050-9693797